Přejít na obsah | Přejít na hlavní menu

Zdravotnické potřeby Salvia

Na Vaše neduhy náš sortiment !

Adresa prodejny
Radoušova 14
537 01 Chrudim IV.

Otevírací doba
Po-Čt: 8:30 - 12:00 * 13:00 - 17:00
Pá: 8:30 - 12:00 * 13:00 - 15:30
So-Ne: zavřeno

Tel.: 723 86 85 67
E-mail: info@zdravotkysalvia.cz

Zdravotní obuv Peter Legwood

Logo Peter Legwood

Mnoho lidí si pod pojmem "zdravotní obuv" představí spíše nevzhledné a nemoderní botky, které bude muset nosit tak nějak z donucení - co bychom pro svoje zdraví ale nakonec neudělali, že? To však naštěstí už dávno neplatí. Obuv značky Peter Legwood by Vás mohla přesvědčit, že myslet na své zdraví a zároveň nechtít slevit z estetických nároků na vhodnou obuv jsou dva základní požadavky, které se navzájem vůbec nemusejí vylučovat.

Zdravotní boty Peter Legwood nejen dobře vypadají, ale jejich nošení má díky speciální konstrukci velmi dobrý vliv na držení těla a na odbourání případných bolestí zad. Využívají patentovaný systém AEQUOS, který je založen na působení série tlakových bodů a naklonění. Díky tomu mají Vaše chodidla větší stabilitu, výsledkem je celkové zlepšení rovnováhy a také menší namáhání pohybového aparátu.

Jedinečnou vlastností obuvi Peter Legwood je možnost nechat si boty dotvarovat přesně na míru Vašim chodidlům. Tato úprava spočívá v nahřátí obuvi horkovzdušnou pistolí a následném dotvarování boty přesně podle profilu Vašeho chodidla. Provádíme ji ihned přímo v naší prodejně Salvia. Díky této úpravě Vám budou boty perfektně sedět na noze, což je významnou podmínkou pro to, aby obuv správně plnila svoji zdravotní funkci. Ještě před samotným výběrem obuvi a jejím dotvarováním Vám doporučíme nechat si udělat analýzu chodidel pomocí přístroje iStep® (přečtěte si více o analýze chodidel pomocí technologie iStep®).

Kromě unikátní možnosti dotvarování na míru Vašim chodidlům má zdravotní obuv Peter Legwood také řadu dalších příjemných vlastností. Je velmi lehká, omyvatelná, protiskluzová a antibakteriální, a je vyrobena z netoxického materiálu. Velkou výhodou je i její všestranné využití - dá se nosit jak v létě venku tak i celoročně jako praktické domácí pantofle.

Kvalitu této obuvi mohou ocenit také lidé, kteří většinu dne tráví na nohou (zdravotnický personál, učitelé, zaměstnanci pohostinství apod.), ale i sportovci, těhotné ženy, děti nebo senioři. Odborníci též doporučují tuto obuv pro ty, kteří mají problémy s plochými nohami, haluxem (vbočený palec), propadlou klenbou či bolestí kloubů.

Pokud Vám záleží na Vašem zdraví a zároveň hledáte příjemnou, moderní a kvalitní obuv, pak značka Peter Legwood může být správnou volbou. V naší prodejně Salvia nabízíme široký sortiment této obuvi. Můžete si vybrat z několika různých typů, přičemž každý typ je navíc dostupný v několika různých barvách. Vybírat můžete z modelů určených jak pro děti tak i pro dospělé. V případě, že by Vám zdravotní obuv Peter Legwood z jakéhokoliv důvodu prostě nevyhovovala, můžeme Vám nabídnout i jinou vhodnou zdravotní obuv od jiných výrobců.

Kromě zdravotní obuvi nabízíme také různé druhy ortopedických vložek do bot, oblíbené jsou především mnohoúčelové ortopedické vložky Aetrex nebo ortopedické vložky Peter Legwood.

O značce Peter Legwood

Peter Legwood je italská značka moderní zdravotní obuvi a ortopedických vložek. Vznikla v roce 1991, kdy její zakladatel Angelo Scantamburlo vyrobil první pár ortopedických vložek na míru. Počáteční úspěchy vedly k postupnému rozšiřování sortimentu a také pronikání značky na další trhy mimo Itálii. Dnes se výrobky Peter Legwood prodávají již v 10 evropských zemích.

Výborné vlastnosti zdravotní obuvi Peter Legwood v současnosti oceňují i úspěšné české biatlonistky, kterým tato obuv pomáhá při relaxaci po náročných sportovních výkonech.