Přejít na obsah | Přejít na hlavní menu

Zdravotnické potřeby Salvia

Na Vaše neduhy náš sortiment !

Adresa prodejny
Radoušova 14
537 01 Chrudim IV.

Otevírací doba
Po-Čt: 8:30 - 12:00 * 13:00 - 17:00
Pá: 8:30 - 12:00 * 13:00 - 15:30
So-Ne: zavřeno

Tel.: 723 86 85 67
E-mail: info@zdravotkysalvia.cz

Ortopedické vložky Aetrex

Logo Aetrex

Ortopedické vložky Aetrex jsou speciální mnohoúčelové vložky do bot použitelné v různých druzích obuvi – existují varianty zvlášť určené pro sportovní, společenskou nebo volnočasovou obuv. Pro každý z těchto typů obuvi navíc existuje několik dalších variant určených pro různý typ chodidla. Před výběrem nejvhodnější ortopedické vložky Aetrex právě pro Vás je tedy důležité vědět, jaký máte typ chodidla – to zjistíte přímo u nás v prodejně Salvia, kde Vám provedeme analýzu chodidel pomocí přístroje iStep® (přečtěte si více o analýze chodidel pomocí technologie iStep®).

Ortopedické vložky Aetrex jsou určeny nejen pro toho, kdo viditelně trpí nějakým zdravotním problémem v souvislosti s chůzí, chodidly či pohybovým aparátem. Používání vložek Aetrex má výrazné preventivní účinky a proto tuto pomůcku ocení i ti, kteří v tuto chvíli ještě žádné zásadní zdravotní problémy nepociťují. Při běžné denní chůzi pomáhají vložky Aetrex snížit zatížení pohybového aparátu a zlepšit biomechaniku pohybu. Nošením vložek Aetrex ve sportovní obuvi můžete předejít například svalovým zraněním nebo problémům s kyčlemi či páteří. Perličkou zejména pro ženy jsou unikátní vložky Cobra, které se dají použít do dámské společenské obuvi (lodičky, kozačky).

Kromě ortopedických vložek Aetrex Vám můžeme nabídnout i ortopedické vložky Peter Legwood, případně jiné ortopedické pomůcky.

Pokud Vám ortopedické vložky z jakéhokoliv důvodu nevyhovují a chcete nebo potřebujete speciální obuv, můžeme Vám nabídnout různou zdravotní obuv, například zdravotní obuv Peter Legwood.