Přejít na obsah | Přejít na hlavní menu

Zdravotnické potřeby Salvia

Na Vaše neduhy náš sortiment !

Adresa prodejny
Radoušova 14
537 01 Chrudim IV.

Otevírací doba
Po-Čt: 8:30 - 12:00 * 13:00 - 17:00
Pá: 8:30 - 12:00 * 13:00 - 15:30
So-Ne: zavřeno

Tel.: 723 86 85 67
E-mail: info@zdravotkysalvia.cz

Ortopedické vložky Peter Legwood

Logo Peter Legwood

Podobně jako zdravotní obuv značky Peter Legwood, také ortopedické vložky Peter Legwood jsou vyrobeny za použití patentovaného systému AEQUOS, který především zlepšuje stabilitu chodidel při stání i při chůzi a tím také snižuje celkové namáhání pohybového aparátu včetně svalstva zad, které je častou příčinou bolestí. Při použití těchto vložek se zvýší opěrná plocha chodidla a tím se výrazně zlepší rovnováha těla.

Před samotným výběrem nejvhodnější ortopedické vložky Vám doporučíme nechat si udělat analýzu chodidel pomocí přístroje iStep® (přečtěte si více o analýze chodidel pomocí technologie iStep®).

Kromě ortopedických vložek Peter Legwood Vám můžeme nabídnout také mnohoúčelové ortopedické vložky Aetrex, případně jiné ortopedické pomůcky.

Pokud Vám ortopedické vložky z jakéhokoliv důvodu nevyhovují a chcete nebo potřebujete speciální obuv, můžeme Vám nabídnout různou zdravotní obuv, například zdravotní obuv Peter Legwood.

O značce Peter Legwood

Peter Legwood je italská značka moderní zdravotní obuvi a ortopedických vložek. Vznikla v roce 1991, kdy její zakladatel Angelo Scantamburlo vyrobil první pár ortopedických vložek na míru. Počáteční úspěchy vedly k postupnému rozšiřování sortimentu a také pronikání značky na další trhy mimo Itálii. Dnes se výrobky Peter Legwood prodávají již v 10 evropských zemích.

Výborné vlastnosti ortopedických vložek a zdravotní obuvi Peter Legwood v současnosti oceňují i úspěšné české biatlonistky, kterým tyto zdravotní pomůcky pomáhají při relaxaci po náročných sportovních výkonech.